Program


Téboly Thébában
5

Téboly Thébában

Szatírjáték Euripidész Bakkhánsnők c. tragédiája után a szövegkönyvet Lukianosz, Nonnosz és más görög költők szövegeinek felhasználásával.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Wednesday, April 11 2012 7:30PM

Szeredás András: Téboly Thébában

Valaki megérkezik a városba. Előtte híre, mögötte hívei. Azért jön, hogy elismerjék korlátlan hatalmát: joga van a földre, a szülőhelye. Őt ezúttal Dionüszosznak hívják.

Másvalaki vonakodik ezt elismerni, mert övé az ész igazsága, övé a hatalom. Az ő neve itt Pentheusz.

És megbolydul a város, lázban ég, arcot vált, változást akar.
Van, aki rajong, van, aki leszámol, van, aki meglakol.
De ki írja ezt a forgatókönyvet? Ki forgatja meg ezt a világot?

Our offer


A Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány előadása.

mesejáték gyerekeknek

Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan egyszerű ez az elalvás esténként, annyi kérdés és annyi izgalmas történet foglalkoztatja a gyerekeket, pont mikor már aludni kellene.

Suggestions


Az előadás a Csiky Gergely Színház, a Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciója.

Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.