Szeretetkert - Érd
A Szeretetkert előadásokban a párkapcsolatokkal foglalkozunk, megnézzük a párkapcsolat különböző területeit, szakaszait, a párkapcsolati dinamikákat és konfliktusokat és hogy hogyan tudjuk ezeket kezelni.
A Szeretetkert előadásokban a párkapcsolatokkal foglalkozunk, megnézzük a párkapcsolat különböző területeit, szakaszait, a párkapcsolati dinamikákat és konfliktusokat és hogy hogyan tudjuk ezeket kezelni.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tirsdag, 12. Maj 2026 19:00
Az este folyamán Dr. Piczkó Katalin (pszichiáter, tréner, coach, a Szeretetkert könyvek szerzője) és színészek segítségével játékos formában tanulhatunk saját magunkról, a párunkról és a kapcsolatról.
A kapcsolat maga is olyan, mint egy kis élőlény. Azonban ahelyett, hogy gondoznánk, ápolnánk, hogy virágzó „szeretetkertben” éljünk, gyakran akarva vagy akaratlanul, elkezdünk távolodni egymástól.
Hogyan is űzzük ki magunkat a szerelem paradicsomi állapotából?
Miért nem tudjuk megőrizni a közelséget, az inspirációt, az intimitást?
Miért végződik a házasságok csaknem fele válással?
Hogyan, miért veszítjük el egymást?
Mi történik velünk, és bennünk ezen az úton?
Mit rontunk el, miközben mindannyian a feltétel nélküli szeretet, elfogadás megtapasztalására vágyunk?
Hogyan építünk torlaszt, falakat játszmáinkból?
Mit kellene megtanulnunk, hogy esélyt adjunk önmagunknak és a kapcsolatunknak?
Ezekre a kérdésekre keressük a választ az est folyamán, amikor mindannyiunk számára ismert, hétköznapi élethelyzetek elevenednek meg.
Az előadásokban látható jelenetek mind improvizációk, melyekben gyakran a közönség által hozott eseteket, problémákat és kérdéseket is megjelenítjük.
Az előadás a Csiky Gergely Színház, a Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciója.
A Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány előadása.
Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan egyszerű ez az elalvás esténként, annyi kérdés és annyi izgalmas történet foglalkoztatja a gyerekeket, pont mikor már aludni kellene.
Az előadás a Csiky Gergely Színház, a Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciója.
Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…
A Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány előadása.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.