Halottak napi koncert
A hagyományos Halottak Napi Koncert idén is várja a zenekedvelőket a Szent István Bazilikába. Ezúttal Láng György Concerto Ebraico, valamint Charles Gounod Szent Cecília Mise című művét hallhatja a nagyérdemű.
A hagyományos Halottak Napi Koncert idén is várja a zenekedvelőket a Szent István Bazilikába. Ezúttal Láng György Concerto Ebraico, valamint Charles Gounod Szent Cecília Mise című művét hallhatja a nagyérdemű.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Torsdag, 06. November 2014 19:30
| Szoprán | Marika Ottitsch |
| Tenor | Manfred Equiluz |
| Basszus | Apostol Milenkov |
| Közreműködők | Szabadi Vilmos hegedűművész |
| Alba Regia Szimfonikus Zenekar | |
| Alba Regia Vegyeskar (karigazgató: Kneifel Imre) | |
| Primavera Vegyeskar (karigazgató: Szabó Adrienn) | |
| Bécsi Evangélikus Kamarakórus (karigazgató: Kurt Klar) | |
Marék Veronika népszerű mesesorozata nyomán készült Boribon Nyaral című zenés bábelőadást Mórocz Adrienn, a Thália Színház társulatának tagja játssza, meséjét a jól ismert Boribon dalokkal tarkítja.
Kultkikötő és Összpróba produkció.
Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…
Az előadás a Csiky Gergely Színház, a Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciója.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.