(tél) TAVASZ! - Danubia Zenekar
Milyen nagyszerű, ha a ködös novemberbe tavaszt tudunk varázsolni! Két híres tavaszmuzsika közt egy felemelő, dallamokkal teli ősbemutató. Csupa ritmus, csupa lüktetés és életerő!
Milyen nagyszerű, ha a ködös novemberbe tavaszt tudunk varázsolni! Két híres tavaszmuzsika közt egy felemelő, dallamokkal teli ősbemutató. Csupa ritmus, csupa lüktetés és életerő!
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. november 20. csütörtök, 19:30
Zenélni nem más, mint világokat építeni – és milyen nagyszerű, ha a ködös novemberi estébe tavaszt tudunk varázsolni! Két híres tavaszmuzsika közt egy felemelően energikus, dallamokkal teli ősbemutató. Csupa dallam, aztán csupa ritmus, csupa lüktetés és életerő. Mi más kell, amikor az esték lassan legyőzik a nappalt? Tavasz a télben – Hámori Máté vezényletével.
Közreműködik: Bálint János fuvolaművész, Hadady László oboa
Műsor
Vivaldi: A négy évszak, op 8. – Tavasz
Csemiczky Miklós: Kettősverseny – ősbemutató
szünet
Stravinsky: Tavaszi áldozat
Marék Veronika népszerű mesesorozata nyomán készült Boribon Nyaral című zenés bábelőadást Mórocz Adrienn, a Thália Színház társulatának tagja játssza, meséjét a jól ismert Boribon dalokkal tarkítja.
Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan egyszerű ez az elalvás esténként, annyi kérdés és annyi izgalmas történet foglalkoztatja a gyerekeket, pont mikor már aludni kellene.
Az előadás a Csiky Gergely Színház, a Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciója.
A Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány előadása.
A Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány előadása.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!