Program


Kelemen-Tchaikovsky hegedűverseny

Kelemen-Tchaikovsky hegedűverseny

Concerto Budapest
Vezényel: Keller András

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. május 3. vasárnap, 15:00

Műsor:

Csajkovszkij: D-dúr hegedűverseny
10 perc színpadi beszélgetés

A sorozat utolsó előtti koncertje – Keller András és a Concerto Budapest közreműködésével – Csajkovszkij előtti tisztelgés. Hegedűversenye kapcsán elengedhetetlen megemlíteni a veszprémi származású Auer Lipótot. A szentpétervári zenei élet kulcsfigurájaként hegedülése számos zenemű inspirációja volt – kétségtelen, hogy e concerto közülük a legkiemelkedőbb.

Kelemen Barnabás „Tudja meg az egész világ!” címet viselő egyedülálló, maratoni vállalkozása során 3 nap és 9 koncert leforgása alatt 12 hegedűre és zenekarra írt remekművel – összesen több mint 5 órányi virtuóz kompozícióval – lép a Zeneakadémia patinás Nagytermének színpadára. A koncerteket exkluzív pódiumbeszélgetések színesítik.

Brahms: a-moll kettősverseny (km: Fenyő László)

Ajánlatunk


Marék Veronika népszerű mesesorozata nyomán készült Boribon Nyaral című zenés bábelőadást Mórocz Adrienn, a Thália Színház társulatának tagja játssza, meséjét a jól ismert Boribon dalokkal tarkítja.

mesejáték gyerekeknek

Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan egyszerű ez az elalvás esténként, annyi kérdés és annyi izgalmas történet foglalkoztatja a gyerekeket, pont mikor már aludni kellene. Ajánlott: 3 éves kortól.

Ajánló


Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…

Az előadás a Csiky Gergely Színház, a Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciója.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!