Adieu Paure Carneval
Részletek Darvasi László A könnymutatványosok legendája című művéből. V. éves színművészhallgató rendezése, mely mindössze két alkalommal lesz látható az Ódry Színpadon!
Részletek Darvasi László A könnymutatványosok legendája című művéből. V. éves színművészhallgató rendezése, mely mindössze két alkalommal lesz látható az Ódry Színpadon!
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. február 29. hétfő, 22:30
Idén 150 éves a budapesti Színház- és Filmművészeti Egyetem. Miquèu Montanaro és a Vents d'Est 1997-es Ballade pour une mer qui chante vol. 3. című zenei albumát dolgozzuk fel az egyetem Ódry Színpadán, témánk pedig a nagy karnevál, az élet, annak minden szépségével, fájdalmával, humorával és kegyetlenségével. Nem véletlenül választottuk alapul ezt a zenét – nagyon komplex, földrészeket és kultúrákat kapcsol össze. Aki hallgatja, érzi, hogy milyen sokszínűek vagyunk, mennyire különbözőek, és mégis mennyi közös van bennünk, mennyi esendőség, erő és gyöngédség, szerelem, függetlenül attól, hogy hol születtünk, hol élünk, milyen nyelvet beszélünk.
Szereplők: Böröndi Bence, Dóra Béla, Friedenthal Zoltán, Jéger Zsombor, Jordán Adél, Kókai Tünde, Murányi Márta, Novkov Máté, Patkós Márton, Pelsőczy Réka, Szathmáry Judit, Szűcs Nelli valamint Kákonyi Árpád és a Forgatag zenekar
Zene: Miquèu Montanaro és a Vents d’Est: Ballade pour une mer qui chante vol.3
Szöveg: részletek Darvasi László A könnymutatványosok legendája című művéből
Zenei vezető: Kákonyi Árpád
Koreográfus: Fejes Kitty
Látványtervező: Mocsár Zsófia
Rendező: Szabó Sebestyén László
Pöttyös Panni alig várja, hogy iskolás legyen. Elviselhetetlen számára a várakozás. Mennyit kell még aludnia addig és hogyan fogja ő ezt az egy hetet kibírni?
Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan egyszerű ez az elalvás esténként, annyi kérdés és annyi izgalmas történet foglalkoztatja a gyerekeket, pont mikor már aludni kellene.
Marék Veronika varázslatos meséi alapján írt történet az egymásra találásról és barátságkötésről szól, arról, hogyan is vehetjük észre azt, ha valaki fontos nekünk.
Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…
Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…
Az előadás a Csiky Gergely Színház, a Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciója.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!