Program


A három nővér

A három nővér

A Kaposvári Egyetem harmadéves színművész osztálya A.P.Csehov: A három nővér című előadását mutatja be Kelemen József rendezésében február 16-án és 17-én a Weöres Sándor Színházban.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2014. február 17. hétfő, 15:00

Játsszák:

Edvi Henrietta, Farkas Sándor, Gábri Nikolett, Gelányi Bence, Gyurkovics Zsófia, Hartai Petra, Hasen-fratz-Szegvári Júlia, Horváth Anna, Jámbor Nándor, Kenderes Csaba, Lénárdt Laura, Magyari Izabella, Matusek Attila, Ruscsák Péter, Pilnay Sára, Tenki Dalma (a Kaposvári Egyetem harmadéves színművész osztálya, osztályvezető tanár: Kocsis Pál)

Ajánlatunk


Az előadás a Csiky Gergely Színház, a Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciója.

Marék Veronika népszerű mesesorozata nyomán készült Boribon Nyaral című zenés bábelőadást Mórocz Adrienn, a Thália Színház társulatának tagja játssza, meséjét a jól ismert Boribon dalokkal tarkítja.

Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan egyszerű ez az elalvás esténként, annyi kérdés és annyi izgalmas történet foglalkoztatja a gyerekeket, pont mikor már aludni kellene. Ajánlott: 3 éves kortól.

Ajánló


Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!