Program


50 éves a Debreceni Társastáncklub

50 éves a Debreceni Társastáncklub

50 éves a Debreceni Társastáncklub
Jubileumi műsor az egykori és jelenlegi tagok részvételével.

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. november 12. szombat, 19:00

Városunk első társastánc-versenytáncklubja ebben az évben ünnepli 50 éves jubileumát, melynek alapító táncpedagógusa Dr. Koncz Ernőné, majd az együttes művészeti vezetője Dr. Tóthné Rozsályi Judit.

Tanítványaik közül többen, ma Debrecen vezető táncpedagógusai, akik számos hazai és nemzetközi versenyen, fesztiválon értek el szép eredményeket.

Jubileumi gálaműsorukon fellépnek a táncklub egykori táncosai: a Salome Táncegyesület versenyzői, a Valcer Táncstúdió táncosai, a Kenguru Táncsport Egyesület párosai, a Harmónia Divat- és Showtánc Egyesület és a NánaTáncstúdió formációja, a Debreceni Majorette Együttes „senior”csoportja.

Ajánlatunk


Kippkoppot és Tipptoppot, a két huncut gesztenyefigurát bizonyára senkinek sem kell bemutatni - Marék Veronika szeretnivaló karaktereivel egy egész generáció nőtt fel, a gesztenyefiúcska és a gesztenyelány pedig ezúttal Jeli Viktória történetében tér vissza a gyermekközönség elé, hogy játszani invitálják mind egymást, mind a legkisebb nézőket.

Az előadás a Csiky Gergely Színház, a Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciója.

Ajánló


Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…

Az előadás a Csiky Gergely Színház, a Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány közös produkciója.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!